BIM-modelleur

Enerdo

Lummen, Limburg, Belgium Remote

Full time

Engineering

Feb 16

This job is no longer accepting applications.

Enerdo zoekt

‘iemand met passie voor de boeiende wereld van BIM’

Elke ochtend een reden om goedgezind uit je bed te komen. Je toekomstige collega’s hebben het al gevonden. Misschien jij straks ook. We geloven er stellig in dat we allemaal ons steentje kunnen bijdragen om de impact van leven en wonen te verminderen. Daarin hebben wij onze purpose gevonden en dat gedeelde geloof zorgt voor het vuur, en de zorgzaamheid, binnen ons team. Waar jij binnenkort misschien deel van uitmaakt?

WAAR KOM JE TERECHT?

Wij hopen van harte bij je tweede thuis! Eén van onze waarden is niet voor niets authenticiteit, we willen je daarom een werkplek bieden waar je echt jezelf kan zijn, én de job uitoefenen die jou positieve energie geeft. We bieden je niet enkel de mogelijkheid om via je job een waardevolle impact te hebben, door onze persoonlijke benadering is er ook een grote betrokkenheid bij elke project. Er wordt hard gewerkt bij Enerdo, maar in een gemoedelijke sfeer. Denk, een koffietje in de ochtend in onze cosy koffiebar, regelmatig een lunch voor en door collega’s, samen een frisse neus halen en tegelijk de buurt proper houden,…

We zijn misschien een beetje geitenwollensokkenridders. Alleen zal je ons niet te paard zien, maar in onze elektrische wagen, onze liefde voor innovatie en techniek blijven we trouw.

Benieuwd naar een aantal van onze projecten? Check ze hier: referenties


WIE IS ONS NIEUWE TEAMLID?

 • Iemand met oog voor detail. Je bent verantwoordelijk voor het correct intekenen van de speciale technieken in een BIM-model.
 • BIM en Revit ben je tijdens je opleiding en/of carrière al eerder tegengekomen. Jarenlange ervaring is niet nodig, wel veel goesting om steeds beter te worden! Wij zorgen voor de nodige opleiding in huis.
 • Een sociale en communicatief sterke collega. In deze functie zal je nauw samenwerken met je collega projectingenieurs.
 • Iemand die leergierig is en positief ingesteld. Je bent op de hoogte van vernieuwende technieken en wenst je steeds te blijven verdiepen om samen met ons de pionier te zijn op het vlak van innovatie.
 • Een collega die onze waarden EnergiePositiviteit, Authenticiteit, Innovatie en Zorgzaamheid mee wil dragen én uitdragen.

 

WAT KRIJG JE VAN ONS? 

 • Elke maand een loon op je rekening, dat spreekt voor zich. En daarnaast:
 • Een elektrische wagen
 • Een GSM-abonnement
 • Een laptop
 • Leuke (sportieve) activiteiten met de collega’s (zoals een stappenchallenge, VR-game, duikinitiatie…)
 • Maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, groepsverzekering
 • Kans op een jaarlijkse bonus

Wil je graag kennismaken met ons team, stuur dan vandaag nog je cv en motivatiebrief naar sara.jans@enerdo.be. 


You must be logged in to to apply to this job.

Apply

Your application has been successfully submitted.

Please fix the errors below and resubmit.

Something went wrong. Please try again later or contact us.

Personal Information

Profile

View resume

Details

Enerdo

Towards an energy positive world

{{notification.msg}}